Spelprogram - Träningsmatcher Medelpad Herr

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF Håkan Johansson 0702975514 Röd, Röd, Röd
Alnö IF 2 Tomas Berglund 0705893569 Röd, Röd, Röd
Alnö IF Dam Alnö IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Alnö IF Jun Tomas Berglund 0705893569 Röd, Röd, Röd
Alviks IK Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Bergsjö IF Bergsjö IF(Föreningen) Blå/vit, Vit, Vit
BK Vismarå BK Vismarå(Föreningen) blå, vit, vit
Bräcke SK Bräcke SK(Föreningen) Blå, Vit
Domsjö IF Domsjö IF(Föreningen) Blå och svart, Svart, Blå
Enångers IK Enångers IK(Föreningen) gul, svart, gul
Essviks AIF Essviks AIF(Föreningen) grön , vit, grön
Essviks AIF Div 6 Thomas Sawert 0701025300 grön , vit, grön
Essviks AIF P 17 Glenn Uppling 0705405879 grön , vit, grön
Essviks AIF P-00 Essviks AIF(Föreningen) grön , vit, grön
Forsa IF Forsa IF(Föreningen) Blå/Vitt randig, Blå, Blå
Frånö SK Frånö SK(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svarta
Fränsta IK Fränsta IK(Föreningen) Svart-Mörkblå, Svart, Svart
Färila IF Färila IF(Föreningen) Blå/vit randig, vit, Blå/vit randig
GIF Sundsvall GIF Sundsvall(Föreningen) Blå, Vit, Blå
GIF Sundsvall Tipselit Mikael Bengtsson 060153339 0702881534 Blå, Vit, Blå
GIF Sundsvall U-17 Benny Matsson 0705533026 Blå, Vit, Blå
Granlo BK Dennis Hägg röd, svarta, röda
Hassels IF Seth Larsson 060615095 0703259485 BLÅ, BLÅ, BLÅ
Hede IK Hede IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hede IK A-Lag Hede IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Holms SK A Holms SK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Härnösands FF Härnösands FF(Föreningen) Röd, Röd, Röda
IF Älgarna IF Älgarna(Föreningen) Grön/vit, Grön, Grön
IFK Härnösand Härnösands FF(Föreningen) Röd, Röd, Röda
IFK Sundsvall IFK Sundsvall(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Sundsvall 2 IFK Sundsvall(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Timrå Herr IFK Timrå(Föreningen) Vit, blåa, Vit
IFK Östersund IFK Östersund(Föreningen) Röd, Vita, Vita
IFK Östersund 2 IFK Östersund(Föreningen) Röd, Vita, Vita
Kovlands IF Fredrik Åsén mörkblå/vit, mörkblå, mörkblå
Kubikenborgs IF Kubikenborgs IF(Föreningen) gul/svart randig, svarta, gul/svart randig
Kubikenborgs IF Joakim Blomqvist 0705167795 gul/svart randig, svarta, gul/svart randig
Kubikenborgs IF 2 Mikael Åman 0703127704 gul/svart randig, svarta, gul/svart randig
Lillhärdals IF Lillhärdals IF(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Ljunga IF Ljunga IF(Föreningen) svart/gul, svart, svart
Ljunga IF 2 Ljunga IF(Föreningen) svart/gul, svart, svart
Ljustorps IF Ljustorps IF(Föreningen) grön/vit, Grön, Gröna
Lucksta IF Lucksta IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Matfors IF Matfors IF(Föreningen) blå, blå, blå
Matfors IF 2 Matfors IF(Föreningen) blå, blå, blå
Medskogsbrons BK Medskogsbrons BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Myssjö/Ov IF B Myssjö-Ovikens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nedansjö IK Nedansjö IK(Föreningen) blå, blå, blå
Nätra GIF Nätra GIF(Föreningen) Grön, Grön, Gröna
Offerdals IF Offerdals IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ope IF P 17 Ope IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Piteå IF U17 Piteå IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Sandåkerns SK Sandåkerns SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Selånger FK Herr A Tomas Jonsson 0706172301 röd-blå randig, marinblå, röda
Sidsjö-Böle IF Kent Assar Hörnell 0702188110 Grönsvart, Svart, Svart
Sollefteå GIF FF Sollefteå GIF FF(Föreningen) Vit, Blå, blå
Stuguns BK Stuguns BK(Föreningen) gul, Svart, gul
Stöde IF Mikael Backlund 069161387 0702113148 röd, röd, röda
Sund IF Sund IF(Föreningen) röd, röd, vit
Sunderby SK Sunderby SK(Föreningen) Gul, Blå
Svartviks IF Svartviks IF(Föreningen) röd, vita, röd
Svegs IK 2 Svegs IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Sävar IK Sävar IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Söderhamns FF Söderhamns FF(Föreningen) Vit, Blå, blå
Söråkers FF A-lag Marie Edström 0709428050 Röd/svart , Svart, Röd
Söråkers FF Herr U Söråkers FF(Föreningen) Röd/svart , Svart, Röd
Tandsbyns FK Tandsbyns FK(Föreningen) Vit, Svart, vit
Tegs SK Fotboll Tegs SK Fotboll(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Torpshammars IF Torpshammars IF(Föreningen) vit, vit, vit
Trönö IK Hans Åke Hansson 027017695 0706741844 Blå-Vit/Blå/Blå
Ytterhogdals IK Ytterhogdals IK(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Ånge IF Ånge IF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Östavalls IF Sten Ingvar Fredlund 0706066303 0706066303 grön / vit, grön, vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
Alnö IF - Alnö IF Dam
2016-01-30 12:00 GIF Sundsvall Tipselit - Kubikenborgs IF Nordichallen
2016-02-07 12:00 GIF Sundsvall Tipselit - IFK Timrå Herr Nordichallen
2016-02-10 16:30 GIF Sundsvall U-17 - Alnö IF Jun Nordichallen
2016-02-16 16:30 GIF Sundsvall Tipselit - IFK Sundsvall Nordichallen
2016-02-17 16:30 GIF Sundsvall U-17 - Matfors IF Nordichallen
2016-02-20 17:00 IFK Timrå Herr - Vakant borta Nordichallen
2016-02-21 11:30 GIF Sundsvall U-17 - Alnö IF Jun Nordichallen
2016-02-27 09:00 IFK Timrå Herr - Sollefteå GIF FF Nordichallen
2016-03-05 11:00 Sund IF - Östavalls IF Idrottsparken
2016-03-05 16:00 Svartviks IF - IF Älgarna Idrottsparken
2016-03-06 13:00 Kovlands IF - Alnö IF Idrottsparken
2016-03-06 16:00 Kubikenborgs IF - IFK Timrå Herr Idrottsparken
2016-03-13 15:00 GIF Sundsvall U-17 - Söderhamns FF Idrottsparken
2016-03-18 18:00 Essviks AIF - Distriktslag P 01 Idrottsparken
2016-03-18 19:15 Östavalls IF - Stuguns BK Ånge Idrottsplats
2016-03-20 10:30 GIF Sundsvall U-17 - Sävar IK Idrottsparken
2016-03-20 12:00 (Inst.) IFK Timrå Herr - Ytterhogdals IK Timrå Konstgräs
2016-03-20 15:00 Ljunga IF - Hede IK Ånge Idrottsplats
2016-03-20 20:00 Matfors IF 2 - Söråkers FF Herr U NCC-Hallen
2016-03-25 19:00 Ljunga IF - Svegs IK 2 Ånge Idrottsplats
2016-03-27 13:00 Alnö IF 2 - Kubikenborgs IF 2 Baldershofs IP konstgräs
2016-03-27 16:00 (Inst.) Söråkers FF A-lag - Essviks AIF Timrå Konstgräs
2016-03-28 12:00 GIF Sundsvall Tipselit - Ånge IF Idrottsparken
2016-03-28 15:00 GIF Sundsvall U-17 - Matfors IF Idrottsparken
2016-03-31 19:30 Kubikenborgs IF - Sund IF Idrottsparken
2016-04-01 19:00 (Inst.) Östavalls IF - Stöde IF Ånge Idrottsplats
2016-04-02 11:00 Torpshammars IF - Söråkers FF A-lag Ånge Idrottsplats
2016-04-02 12:00 IFK Timrå Herr - IFK Östersund Timrå Konstgräs
2016-04-02 13:00 Svartviks IF - Trönö IK Västhagen
2016-04-02 13:00 IFK Sundsvall - Lucksta IF Baldershofs IP konstgräs
2016-04-02 14:00 Kubikenborgs IF 2 - IFK Östersund 2 Kubikenborgs konstgräs
2016-04-02 15:00 Sidsjö-Böle IF - Nätra GIF Västhagen
2016-04-02 17:00 Matfors IF - Tandsbyns FK Idrottsparken
2016-04-03 10:00 Alnö IF 2 - Ljustorps IF Baldershofs IP konstgräs
2016-04-03 13:00 Essviks AIF Div 6 - Ljunga IF 2 Västhagen
2016-04-03 14:00 Sund IF - IF Älgarna Idrottsparken
2016-04-03 15:00 Hassels IF - IFK Sundsvall 2 Västhagen
2016-04-03 16:00 Kubikenborgs IF - GIF Sundsvall Tipselit Idrottsparken
2016-04-03 17:15 (Inst.) Essviks AIF P 17 - Ope IF P 17 Ånge Idrottsplats
2016-04-08 19:00 Lucksta IF - Östavalls IF Baldershofs IP konstgräs
2016-04-09 11:00 (Inst.) Kovlands IF - Torpshammars IF Ånge Idrottsplats
2016-04-09 16:00 Söråkers FF A-lag - BK Vismarå Timrå Konstgräs
2016-04-09 16:15 Alnö IF - Frånö SK Baldershofs IP konstgräs
2016-04-09 17:00 Kubikenborgs IF - Svartviks IF Idrottsparken
2016-04-10 10:00 Alnö IF 2 - Svartviks IF Baldershofs IP konstgräs
2016-04-10 11:00 Essviks AIF - Domsjö IF Västhagen
2016-04-10 12:00 GIF Sundsvall U-17 - Selånger FK Herr A Idrottsparken
2016-04-10 13:00 Ljunga IF - Lillhärdals IF Ånge Idrottsplats
2016-04-10 14:00 Ljustorps IF - Granlo BK Timrå Konstgräs
2016-04-10 15:00 Sund IF - Stöde IF Västhagen
2016-04-10 17:00 Hassels IF - Fränsta IK Västhagen
2016-04-10 18:00 Kubikenborgs IF 2 - Sidsjö-Böle IF Kubikenborgs konstgräs
2016-04-11 19:30 Kubikenborgs IF - Matfors IF Idrottsparken
2016-04-15 19:15 Östavalls IF - Färila IF Ånge Idrottsplats
2016-04-16 11:00 Matfors IF 2 - Selånger FK Herr A Västhagen
2016-04-16 13:00 Lucksta IF - Stöde IF Västhagen
2016-04-16 14:00 IFK Sundsvall 2 - Holms SK A Baldershofs IP konstgräs
2016-04-16 15:00 Svartviks IF - Forsa IF Västhagen
2016-04-17 11:00 (Inst.) Hassels IF - Vakant borta Västhagen
2016-04-17 14:00 Ljustorps IF - Söråkers FF Herr U Timrå Konstgräs
2016-04-17 15:00 Kovlands IF - Sidsjö-Böle IF Västhagen
2016-04-17 15:00 Kubikenborgs IF - IFK Sundsvall Idrottsparken
2016-04-17 16:00 Söråkers FF A-lag - IFK Härnösand Timrå Konstgräs
2016-04-17 18:00 Kubikenborgs IF 2 - Bergsjö IF Kubikenborgs konstgräs
2016-04-21 19:45 (Inst.) Matfors IF 2 - Nedansjö IK Thulevallen Grus
2016-04-22 19:00 Ljunga IF 2 - Bräcke SK Ånge Idrottsplats
2016-04-23 14:00 Östavalls IF - IF Älgarna Baldershofs IP konstgräs
2016-04-23 16:00 (Inst.) Söråkers FF A-lag - Ljustorps IF Timrå Konstgräs
2016-04-24 15:00 Ljunga IF - Myssjö/Ov IF B Ånge Idrottsplats
2016-04-29 19:15 Östavalls IF - Hede IK A-Lag Ånge Idrottsplats
2016-04-30 11:00 Vakant borta= Matfors IF Svartviks IF - Vakant borta Västhagen
2016-04-30 11:00 Torpshammars IF - Offerdals IF Ånge Idrottsplats
2016-04-30 12:15 Alnö IF - Söråkers FF A-lag Baldershofs IP konstgräs
2016-04-30 18:00 (Inst.) Sidsjö-Böle IF - Medskogsbrons BK Baldershofs IP konstgräs
2016-05-01 18:00 Kubikenborgs IF 2 - IFK Sundsvall 2 Kubikenborgs konstgräs
2016-05-05 16:15 Distriktslag P 01 - GIF Sundsvall U-17 Idrottsparken
2016-07-16 13:00 GIF Sundsvall U-17 - Piteå IF U17 Baldershovs IP
2016-07-23 12:00 Söråkers FF A-lag - Enångers IK Timrå Konstgräs
2016-07-28 19:00 Kovlands IF - Östavalls IF Ånäsvallen
2016-07-28 19:00 Lucksta IF - Hassels IF Sörforsvallen
2016-09-30 19:30 Kubikenborgs IF - Sandåkerns SK Baldershofs IP konstgräs
2016-09-30 19:30 GIF Sundsvall - Tegs SK Fotboll Idrottsparken
2016-10-01 10:00 Kubikenborgs IF - Sunderby SK Västhagen
2016-10-01 10:00 GIF Sundsvall - Alviks IK Baldershofs IP konstgräs
2016-10-01 17:00 Sunderby SK - Tegs SK Fotboll Baldershofs IP konstgräs
2016-10-01 17:30 Alviks IK - Sandåkerns SK Västhagen
2016-10-01 18:30 Kubikenborgs IF - GIF Sundsvall Baldershofs IP konstgräs
2016-10-02 09:30 GIF Sundsvall - Sunderby SK Västhagen
2016-10-02 09:30 Tegs SK Fotboll - Sandåkerns SK Baldershofs IP konstgräs
2016-10-02 10:30 Kubikenborgs IF - Alviks IK Idrottsparken
2016-10-10 19:30 Distriktslag P-00 - Medelpad Idrottsparken
2016-10-12 19:30 Distriktslag P-00 - Medelpad Idrottsparken
2016-10-14 19:00 Distriktslag P 01 - Essviks AIF P-00 Baldershofs IP konstgräs
2016-11-05 12:00 GIF Sundsvall U-17 - Distriktslag P 01 Idrottsparken
2016-11-13 13:30 Medelpad P 02 - JHFF P 02 Idrottsparken
2016-11-13 16:30 Medelpad P 02 - JHFF P 02 Idrottsparken
2016-11-23 19:00 Matfors IF - Härnösands FF Idrottsparken
2016-12-19 09:45 Medelpad NIU - Hälsingland NIU Nordichallen
2016-12-19 12:15 Hälsingland NIU - NIU Ångermanland Nordichallen
2016-12-19 14:45 NIU Ångermanland - Medelpad NIU Nordichallen
2016-12-21 08:30 Medelpad NIU - Medelpad NIU Nordichallen
2016-12-21 09:30 Medelpad NIU - Medelpad NIU Nordichallen
2016-12-21 10:30 Medelpad NIU - Medelpad NIU Nordichallen
2017-12-24 18:00 Alnö IF - Alnö IF Dam