Matchändringar - Medelpads Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P17 Div.1 - Region 6 (Söder)
2019-09-15 13:15 IFK Östersund Ungdom U 17 - Selånger FK 2019-05-20 13:19
2019-09-29 15:45 IFK Östersund Ungdom U 17 - Friska Viljor FC 2019-05-20 13:19
Div 4 Herr
2019-06-11 20:01 Sidsjö-Böle IF - Nedansjö IK 2019-05-21 10:11
2019-06-18 19:45 Sidsjö-Böle IF - Matfors IF 2019-05-21 10:12
2019-06-28 19:00 Sidsjö-Böle IF - Söråkers FF 2019-05-21 10:14
Div 1 Flickor B
2019-05-30 20:00 Sundsvalls DFF F-04 - Sidsjö-Böle IF F04 2019-05-23 10:40
Div 4 Flickor A
2019-05-25 14:00 Selånger FK F05 Blå - Sundsvalls DFF Plus 2019-05-23 15:32
2019-05-30 13:00 Sundsvalls FF - Heffnersklubbans BK 2019-05-20 13:51
2019-06-08 17:00 Sidsjö-Böle IF F06 - Sundsvalls FF 2019-05-20 14:00
2019-06-19 17:30 Sundsvalls FF - Selånger FK F05 Blå 2019-05-23 15:59
2019-06-29 10:00 Alnö IF F06 - Sundsvalls FF 2019-05-22 13:20
Div 4 Flickor B
2019-05-26 18:00 Njurunda IK F06 - Matfors IF Matfors IF F06 2019-05-21 13:04
2019-05-28 18:00 Njurunda IK F06 - Kovlands IF F0607 2019-05-22 08:34
Div 5 A Flickor Vår
2019-06-06 09:00 Sundsvalls DFF 1 - Sundsvalls DFF 2 2019-05-21 08:01
2019-06-06 10:15 Stöde IF - Sidsjö-Böle IF F07 svart 2019-05-21 08:02
2019-06-06 11:30 Kungsnäs FC F07 - Alnö IF F07 2019-05-21 08:03
2019-06-06 12:45 Sidsjö-Böle IF F07 grön - IFK Timrå F 05-08 2019-05-21 08:03
Div 1 2019
2019-06-02 17:30 Alnö IF P04 - Sidsjö-Böle IF P04 svart 2019-05-22 13:57
2019-07-03 19:00 Alnö IF P04 - Selånger FK P04 Blå 2019-05-22 13:04
Div 6 B Flickor vår
2019-06-06 11:30 Njurunda IK 07/08 vit - Stöde IF 2019-05-21 13:12
Div 2 A
2019-06-08 14:00 IFK Timrå P04 - Sundsvalls FF P04 2019-05-23 13:18
Div 9 B Flickor vår
2019-05-25 15:00 Matfors IF Matfors IF F10 blå - Sidsjö-Böle IF F10 gul 2019-05-20 14:37
2019-05-25 16:00 Matfors IF Matfors IF F10 vit - Alnö IF F10 Röd 2019-05-20 14:38
2019-05-25 17:00 Kungsnäs FC F09/10 - Sidsjö-Böle IF F10 grön 2019-05-20 14:39
2019-06-06 14:00 Matfors IF Matfors IF F10 vit - Kungsnäs FC F09/10 2019-05-20 14:39
Div 3 A
2019-05-30 11:00 Svartviks IF - Selånger FK P05 Blå 2019-05-21 08:42
2019-06-06 13:00 Selånger FK P05 Blå - Alnö IF P05 vit 2019-05-24 10:17
Div 3 B
2019-06-11 19:00 Selånger FK P05 Röd - Alnö IF P05 röd 2019-05-24 10:23
Div 10 Flickor B
2019-06-02 10:00 Alby FF F09-11 - Njurunda IK F11 2019-05-22 08:51
2019-06-02 11:00 Sidsjö-Böle IF F11 grön - Alnö IF F11 Röd 2019-05-22 08:52
Div 4 A Vår
2019-05-25 09:00 Alnö IF P06 - Indals IF 2019-05-20 08:58
2019-06-01 11:00 Indals IF - Kubikenborgs IF P06 Gul 2019-05-22 08:53
2019-06-08 10:00 Alnö IF P06 - Sundsvalls FF 1 2019-05-20 14:35
2019-06-12 18:15 Sidsjö-Böle IF P06 - GIF Sundsvall P06 2019-05-21 10:50
2019-06-26 18:30 IFK Timrå P06 vit - Sidsjö-Böle IF P06 2019-05-22 09:03
Div 4 B Vår
2019-06-01 15:00 IFK Timrå P06 blå - Essviks AIF P-06 grön 2019-05-22 12:28
2019-06-12 18:30 IFK Timrå P06 blå - Selånger FK P06/07 blå 2019-05-22 09:04
2019-06-19 18:30 IFK Timrå P06 blå - Sund IF P06 2019-05-22 09:02
Div 5 B Vår
2019-06-02 10:00 Sidsjö-Böle IF P07 gul - Fränsta IK P07-08 2019-05-23 10:04
2019-06-02 11:20 Kungsnäs FC P07 - Sund IF P07 2019-05-23 10:04
Div 6 pojkar B
2019-06-01 09:00 IFK Timrå P08 Vit - GIF Sundsvall P08 vit 2019-05-24 14:01
2019-06-01 11:40 Sundsvalls FF P08 2 - Matfors IF Matfors IF P08 vit 2019-05-24 14:00
2019-06-08 09:00 Alnö IF P08 1 - IFK Timrå P08 Vit 2019-05-22 12:23
2019-06-08 10:30 Matfors IF Matfors IF P08 blå - Selånger FK P08 Röd 2019-05-22 12:24
2019-06-08 12:00 Sundsvalls FF P08 2 - GIF Sundsvall P08 vit 2019-05-22 12:24
Div 6 pojkar C
2019-06-02 08:30 Kubikenborgs IF P08 Gul - Sundsvalls FF P08 3 2019-05-23 09:46
2019-06-02 09:45 Alnö IF P08 2 - Essviks AIF 08 Grön 2019-05-23 09:46
2019-06-02 11:00 Selånger FK P08 Blå - Kovlands IF /Indals IF P08 2019-05-23 09:47
2019-06-02 12:15 Medskogsbrons BK P07/08 - Essviks AIF 08 2019-05-23 09:47
2019-06-06 09:00 Essviks AIF 08 Grön - Medskogsbrons BK P07/08 2019-05-22 12:25
2019-06-06 10:30 Essviks AIF 08 - Selånger FK P08 Blå 2019-05-22 12:25
2019-06-06 12:00 Kovlands IF /Indals IF P08 - Kubikenborgs IF P08 Gul 2019-05-22 12:25
2019-06-06 13:30 Sundsvalls FF P08 3 - Alnö IF P08 2 2019-05-22 12:25
Div 7 A Vår
2019-05-30 10:00 Alnö IF P09 Gul - Sund IF P0809 2019-05-21 13:01
2019-05-30 11:15 Söråkers FF 07/08 - Sund IF P 08/09,Röd 2019-05-21 13:01
2019-05-30 12:30 Kungsnäs FC - Kubikenborgs IF P09 Gulsvart 2019-05-21 13:02
2019-05-30 13:45 Selånger FK P09 Röd - Sundsvalls FF Blå 2019-05-21 13:03
2019-06-02 09:30 Sund IF P 08/09,Röd - Sund IF P0809 2019-05-22 08:57
2019-06-02 09:30 Kungsnäs FC - Selånger FK P09 Röd 2019-05-22 08:57
2019-06-02 11:00 Söråkers FF 07/08 - Sundsvalls FF Blå 2019-05-22 08:57
2019-06-02 11:00 Alnö IF P09 Gul - Kubikenborgs IF P09 Gulsvart 2019-05-22 08:57
Div 7 D Pojkar Vår
2019-06-02 11:15 Alnö IF P09 Röd - Sidsjö-Böle IF P09 Gul 2019-05-20 13:14
2019-06-02 12:30 Söråkers FF P09 - Ånge IF F/P 09 2019-05-20 13:14
Div 10 A Vår
2019-06-01 10:00 Kubikenborgs IF P11 - Alnö IF P 11 vit 2019-05-23 13:10
2019-06-01 11:00 Kungsnäs FC P11 Svart - Selånger FK P11 Röd 2019-05-23 13:10
2019-06-01 12:00 Selånger FK P11 Blå - IFK Timrå Vit P11 2019-05-23 13:28
Div 10 D Vår
2019-05-25 13:00 Sidsjö-Böle IF P11 Svart - Söråkers FF 2011 svart 2019-05-22 13:18
DM P15
2019-06-25 19:30 Sidsjö-Böle IF P04 - Alnö IF 2019-05-23 13:24
DM F 13
2019-05-28 18:00 Alnö IF F06 - Heffnersklubbans BK 2019-05-23 13:30
2019-06-12 20:00 Sundsvalls FF F06 - Selånger FK 2019-05-23 16:00
DM F 15
2019-06-01 16:30 Alnö IF Utveckling - Njurunda IK 04 2019-05-22 13:26
2019-06-01 16:30 Selånger FK F04 - Sundsvalls DFF F-04 2019-05-22 13:23
DM F14
2019-06-26 17:30 Sidsjö-Böle IF F05 - Selånger FK 2019-05-22 13:40
2019-06-26 19:30 Njurunda IK 1 - Heffnersklubbans BK 2019-05-22 13:41