Spelprogram - Div 7 C pojkar Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Essviks AIF 09 grön Eric Westlund 0703013554 grön /vit/grön
Essviks AIF 09 Vit Angelica Bengtsson 0703893339 grön , vit, grön
IFK Timrå P09 Vit Michael Lindholm 0705175489 Vit, blåa, Vit
Matfors IF P09 blå Fredrik Welander 0703235603 blå/blå/blå
Njurunda SK 09 Blå Andreas Roos 0702138897 Röd/Vit/Röd
Njurunda SK 09 Röd Andreas Roos 0702138897 Röd/Vit/Röd
Sund IF P0809 Johanna Bylund 0731408121 röd/röd/vit
Svartviks IF P09 Katarina Brolin 0702222415 röd, vita, röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 10:00 Njurunda SK 09 Röd - Essviks AIF 09 grön Njurunda SK gräs
2019-08-18 10:00 Matfors IF P09 blå - Essviks AIF 09 Vit Njurunda SK gräs
2019-08-18 11:15 Svartviks IF P09 - IFK Timrå P09 Vit Njurunda SK gräs
2019-08-18 11:15 Sund IF P0809 - Njurunda SK 09 Blå Njurunda SK gräs
2019-08-25 10:00 Essviks AIF 09 grön - Sund IF P0809 Essviksvallen fältet
2019-08-25 10:00 Njurunda SK 09 Blå - Svartviks IF P09 Essviksvallen fältet
2019-08-25 11:20 IFK Timrå P09 Vit - Matfors IF P09 blå Essviksvallen fältet
2019-08-25 11:20 Essviks AIF 09 Vit - Njurunda SK 09 Röd Essviksvallen fältet
September
2019-09-01 13:00 Njurunda SK 09 Röd - IFK Timrå P09 Vit Thuledalen 7-manna
2019-09-01 13:00 Svartviks IF P09 - Sund IF P0809 Thuledalen 7-manna
2019-09-01 14:15 Matfors IF P09 blå - Njurunda SK 09 Blå Thuledalen 7-manna
2019-09-01 14:15 Essviks AIF 09 Vit - Essviks AIF 09 grön Thuledalen 7-manna
2019-09-08 10:00 IFK Timrå P09 Vit - Essviks AIF 09 Vit Njurunda SK gräs
2019-09-08 10:00 Essviks AIF 09 grön - Svartviks IF P09 Njurunda SK gräs
2019-09-08 11:15 Sund IF P0809 - Matfors IF P09 blå Njurunda SK gräs
2019-09-08 11:15 Njurunda SK 09 Blå - Njurunda SK 09 Röd Njurunda SK gräs
2019-09-15 09:00 Njurunda SK 09 Röd - Sund IF P0809 Svartviks IP
2019-09-15 10:30 Matfors IF P09 blå - Svartviks IF P09 Svartviks IP
2019-09-15 12:00 IFK Timrå P09 Vit - Essviks AIF 09 grön Svartviks IP
2019-09-15 13:30 Essviks AIF 09 Vit - Njurunda SK 09 Blå Svartviks IP
2019-09-22 12:00 Njurunda SK 09 Blå - IFK Timrå P09 Vit Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-09-22 12:00 Essviks AIF 09 grön - Matfors IF P09 blå Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-09-22 13:20 Svartviks IF P09 - Njurunda SK 09 Röd Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-09-22 14:40 Sund IF P0809 - Essviks AIF 09 Vit Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-09-29 09:00 IFK Timrå P09 Vit - Sund IF P0809 Sundvallen 7-manna
2019-09-29 10:15 Essviks AIF 09 Vit - Svartviks IF P09 Sundvallen 7-manna
2019-09-29 11:30 Njurunda SK 09 Röd - Matfors IF P09 blå Sundvallen 7-manna
2019-09-29 12:45 Njurunda SK 09 Blå - Essviks AIF 09 grön Sundvallen 7-manna