Spelprogram - Div 7 D Pojkar Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IFK Timrå P09 Blå Michael Lindholm 0705175489 Vit/blåa/Vit
Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 Elin Edler Hådén 0727435352 Grön/Grön/Grön
Sidsjö-Böle IF P09 Grön Måns Enheim 0738096119 Grönsvart/Svart/Svart
Sidsjö-Böle IF P09 Gul Måns Enheim 0738096119 Grönsvart/Svart/Svart
Sund IF P 08/09,Röd Johanna Bylund 0731408121 röd/röd/vit
Söråkers FF P09 Jan-Olof Staaf 0703229564 Röd/svart /Svart/Röd
Ånge IF F/P 09 Mia Lovén 069010277 0701712918 Vit/Grön/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 09:00 Sund IF P 08/09,Röd - Söråkers FF P09 Sundvallen 7-manna
2019-08-18 10:15 Sidsjö-Böle IF P09 Gul - Sidsjö-Böle IF P09 Grön Sundvallen 7-manna
2019-08-18 11:30 Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 - Ånge IF F/P 09 Sundvallen 7-manna
2019-08-25 10:00 Söråkers FF P09 - Sidsjö-Böle IF P09 Gul Baldershovs IP Konstgräs
2019-08-25 11:20 IFK Timrå P09 Blå - Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 Baldershovs IP Konstgräs
2019-08-25 14:00 Ånge IF F/P 09 - Sund IF P 08/09,Röd Ånge IP
September
2019-09-01 10:00 Sund IF P 08/09,Röd - Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 Sörforsvallen lilla
2019-09-01 11:20 Sidsjö-Böle IF P09 Gul - Ånge IF F/P 09 Sörforsvallen lilla
2019-09-01 12:40 Sidsjö-Böle IF P09 Grön - IFK Timrå P09 Blå Sörforsvallen lilla
2019-09-08 16:30 IFK Timrå P09 Blå - Sund IF P 08/09,Röd Söråkers IP lilla 5/7-manna
2019-09-08 17:45 Söråkers FF P09 - Sidsjö-Böle IF P09 Grön Söråkers IP lilla 5/7-manna
2019-09-08 17:45 Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 - Sidsjö-Böle IF P09 Gul Söråkers IP lilla 5/7-manna
2019-09-15 09:00 Sidsjö-Böle IF P09 Gul - Sund IF P 08/09,Röd Västhagen IP
2019-09-15 10:20 Söråkers FF P09 - IFK Timrå P09 Blå Västhagen IP
2019-09-15 11:40 Sidsjö-Böle IF P09 Grön - Ånge IF F/P 09 Västhagen IP
2019-09-22 10:30 Ånge IF F/P 09 - Söråkers FF P09 Ånge IP
2019-09-22 13:20 Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 - Sidsjö-Böle IF P09 Grön Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-09-22 14:40 IFK Timrå P09 Blå - Sidsjö-Böle IF P09 Gul Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2019-09-29 Söråkers FF P09 - Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 Sörforsvallen lilla
2019-09-29 Sidsjö-Böle IF P09 Grön - Sund IF P 08/09,Röd Sörforsvallen lilla
2019-09-29 11:00 Ånge IF F/P 09 - IFK Timrå P09 Blå Ånge IP