Flickor födda 2004

Kallelse till sammankomst med distriktslaget flickor födda 2004

Meddela din huvudtränare om denna kallelse!

Ev. återbud till förbundskaptenerna!!!

INFORMATIONSTRÄFF / UPPSTART FLICKOR FÖDDA 2004

Denna inbjudan riktar sig till ledare/tränare för flickor födda 2004.

Dag: Onsdag 11 april 2018
Tid: 18.00 - ca 19.30
Plats: Medelpads FF´s kansli, Idrottens Hus, ingång dörren närmast stora parkeringen.

Förbundskaptenerna kommer att presentera sig samt gå igenom vad som komma skall för åldersgruppen de närmaste åren.

Du behöver inte anmäla dig men om du absolut inte kan närvara får du kontakta någon av förbundskaptenerna EFTER denna träff.

Kommande:

Träning 181004

Elin Åkerlund Alnö
Emmylou Andersson Alnö
Johanna Wennberg Alnö
Lisa Kjellsson Alnö
Tova Grahn-Birve Alnö
Ebba Sjölander IFK Timrå
Paula Gonzales Gomez IFK Timrå
Olivia Weidman Matfors
Tova Agås Matfors
Allis Åsander Njurunda
Julia Ramsell Njurunda
Tova Stolt Njurunda
Dahabo Muhudin Ali SDFF Plus
Dijana Bajrami SDFF Plus
Munira Idris Ahmed SDFF Plus
Sibela Dimiri SDFF Plus
Felicia Södergren Selånger
Nanna Norberg Grönborg Selånger
Jenny Näslund SFF
Liza Backlund SFF
Emilia Lindén Sidsjö-Böle
Julia Edin Sidsjö-Böle
Maja Barkemo Sidsjö-Böle
Tuva Wallentin Sidsjö-Böle
Ida Ågren Sidsjö-Böle

Träning 181007

Emilia Wallestad Alnö
Louise Jonsson Alnö
Lova Persson Alnö
Nova Dahlberg Alnö
Sandra Sjöö Alnö
Sanna Nilsson Alnö
Olivia Weidman Matfors
Elin Mattson Njurunda
Elsa Söderholm Njurunda
Freja Lindholm Njurunda
Tindra Berggren Höglund Njurunda
Tindra Sjödal Njurunda
Eira Lundqvist SDFF
Hanna Stenmark SDFF
Josefine Hedin SDFF
Amanda Näslund Furåker Selånger
Charlotta Olsson Byström Selånger
Nuhami Temam Selånger
Wilma Färnlöf Selånger
Tilde Uppling SFF
Kajsa Mårtensdotter Sidsjö-Böle
Lina Eriksson SIdsjö-Böle
Sofia Brynolf SIdsjö-Böle
Lisa Brandström Edlund Stöde
Amelia Blom Stöde

Träning 181011

Fanny Andersson Alnö
Thea Taflin Alnö
Tilde Dewall Alnö
Elsa Vähäsalo IFK Timrå
Wilma Jonsson IFK Timrå
Alva Bergkvist Matfors
My Engholm Matfors
Wilma Åkebring Matfors
Alma Lindholm Njurunda
Elin Nordin Njurunda
Hanna Brugge Njurunda
Lova Sundman Njurunda
Malin Skarin Njurunda
Tindra Sjödal Njurunda
Ida Westlin SDFF
Josefine Hedin SDFF
Tindra Nordberg SDFF
Ellen Kåren SDFF  
Hannah Melarti SDFF  
Tindra Åsen SDFF  
Ella Gotte Selånger
Frida Olsson Selånger
Maja Dellve Selånger
Elsa Olafsen SFF
Kajsa Persson SFF
Tilde Andersson SFF
Kerstin Blomberg SFF
Alice Norden Sidsjö-Böle
Ida Ågren Sidsjö-Böle

Träning 181012

Ester Wahlbeck Alnö
Olivia Yrjas Alnö
Tuva Lundin Alnö
Vera Jolhed Alnö
Emma Göthe IFK Timrå
Tilly Sjöberg IFK Timrå
Agnez Widell Matfors
Linnea Höglund Matfors
Nora Sjöberg Matfors
Olivia Weidman Matfors
Wilma Åkebring Matfors
Clara Hägglund Njurunda
Elin Jönsson Njurunda
Meja Lauritzen Njurunda
Minna Sandström Njurunda
Klara Forslund SDFF
Tea Hedlund SDFF
Alice Krigsman SDFF  
Matilda Lundgren SDFF  
Ella Gustafsson Selånger
Emelie Westin Selånger
Nanna Norberg Grönborg Selånger
Alma Forslund Sidsjö-Böle
Irma Folkesson Sidsjö-Böle
Kajsa Svingstedt Sidsjö-Böle
Linn Åberg Sidsjö-Böle
Miranda Sehlin Sidsjö-Böle

Förbundskaptener
Jan Sundin jansundin@outlook.com 072-724 68 91
Isabelle Norberg isabull_96@hotmail.com 070-391 82 07
Målvaktsinstruktör Jenny Nilsson jennyindal@gmail.com  070-381 46 53