Spelprogram - Div 7 D Pojkar Vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF P09 Röd Daniel Becker 0702093905 Röd, Röd, Röd
IFK Timrå P09 Blå Michael Lindholm 0705175489 Vit/blåa/Vit
Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 Elin Edler Hådén 0727435352 Grön/Grön/Grön
Sidsjö-Böle IF P09 Grön Måns Enheim 0738096119 Grönsvart/Svart/Svart
Sidsjö-Böle IF P09 Gul Måns Enheim 0738096119 Grönsvart/Svart/Svart
Söråkers FF P09 Jan-Olof Staaf 0703229564 Röd/svart /Svart/Röd
Ånge IF F/P 09 Mia Lovén 069010277 0701712918 Vit/Grön/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-12 08:30 Sidsjö-Böle IF P09 Gul - IFK Timrå P09 Blå Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-12 08:30 Plan 3 Söråkers FF P09 - Sidsjö-Böle IF P09 Grön Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-12 11:00 Ånge IF F/P 09 - Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 Ånge IP
2019-05-19 09:00 Alnö IF P09 Röd - Söråkers FF P09 Söråkers IP
2019-05-19 10:20 Sidsjö-Böle IF P09 Grön - Sidsjö-Böle IF P09 Gul Söråkers IP
2019-05-19 11:40 IFK Timrå P09 Blå - Ånge IF F/P 09 Söråkers IP
2019-05-26 09:00 Västhagen Plan3 Sidsjö-Böle IF P09 Gul - Söråkers FF P09 Västhagen IP
2019-05-26 10:20 Västhagen Plan3 Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 - Alnö IF P09 Röd Västhagen IP
2019-05-26 11:00 Ånge IF F/P 09 - Sidsjö-Böle IF P09 Grön Ånge IP
Juni
2019-06-02 10:00 IFK Timrå P09 Blå - Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 NCC-Hallen
2019-06-02 11:15 Alnö IF P09 Röd - Sidsjö-Böle IF P09 Gul NCC-Hallen
2019-06-02 12:30 Söråkers FF P09 - Ånge IF F/P 09 NCC-Hallen
2019-06-06 10:00 IFK Timrå P09 Blå - Alnö IF P09 Röd Sörforsvallen lilla
2019-06-06 11:00 Ånge IF F/P 09 - Sidsjö-Böle IF P09 Gul Ånge IP
2019-06-06 11:30 Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 - Sidsjö-Böle IF P09 Grön Sörforsvallen lilla
2019-06-09 13:45 Söråkers FF P09 - Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 Äppellunda IP konstgräs
2019-06-09 13:45 Sidsjö-Böle IF P09 Grön - IFK Timrå P09 Blå Äppellunda IP
2019-06-09 15:00 Alnö IF P09 Röd - Ånge IF F/P 09 Äppellunda IP konstgräs
2019-06-23 (Inst.) Sidsjö-Böle IF P09 Grön - Alnö IF P09 Röd Sidsjövallen
2019-06-23 (Inst.) IFK Timrå P09 Blå - Söråkers FF P09 Sidsjövallen
2019-06-23 (Inst.) Lucksta IF Lucksta IF P07 Lucksta IF P08/09 - Sidsjö-Böle IF P09 Gul Sidsjövallen