Spelprogram - Div 6 B Pojkar Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF P08 1 Louella Näslund 0703702643 Röd/Röd/Röd
GIF Sundsvall P08 vit Kristina Israelsson 0723057810 Blå, Vit, Blå
IFK Timrå P08 Vit Mattias Andersson 0722322059 Vit/blåa/Vit
Matfors IF Matfors IF P08 blå Carolina Klockmo blå/blå/blå
Matfors IF Matfors IF P08 vit Carolina Klockmo blå/blå/blå
Selånger FK P08 Röd Mikael Lundström 060177672 0706447840 röd-blå randig/marinblå/röda
Sundsvalls FF P08 2 Rikard Stavert 0705970222 Blå/Blå/blå
Söråkers FF 07/08 Madelene Nordenström 0703417960 Röd/svart /Svart/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 09:00 Selånger FK P08 Röd - GIF Sundsvall P08 vit Baldershovs IP Konstgräs
2019-08-18 10:15 Söråkers FF 07/08 - Sundsvalls FF P08 2 Baldershovs IP Konstgräs
2019-08-18 11:30 Matfors IF Matfors IF P08 blå - Alnö IF P08 1 Baldershovs IP Konstgräs
2019-08-18 12:40 Matfors IF Matfors IF P08 vit - IFK Timrå P08 Vit Baldershovs IP Konstgräs
2019-08-24 09:00 Alnö IF P08 1 - Söråkers FF 07/08 Camp Mitthem
2019-08-24 10:10 Sundsvalls FF P08 2 - Matfors IF Matfors IF P08 vit Camp Mitthem
2019-08-24 11:20 IFK Timrå P08 Vit - Selånger FK P08 Röd Camp Mitthem
2019-08-24 12:30 GIF Sundsvall P08 vit - Matfors IF Matfors IF P08 blå Camp Mitthem
2019-08-31 10:00 Matfors IF Matfors IF P08 blå - IFK Timrå P08 Vit Söråkers IP lilla 5/7-manna
2019-08-31 10:00 Matfors IF Matfors IF P08 vit - Söråkers FF 07/08 Söråkers IP lilla 5/7-manna
2019-08-31 11:15 Selånger FK P08 Röd - Sundsvalls FF P08 2 Söråkers IP lilla 5/7-manna
2019-08-31 11:15 GIF Sundsvall P08 vit - Alnö IF P08 1 Söråkers IP lilla 5/7-manna
September
2019-09-08 10:00 Söråkers FF 07/08 - Selånger FK P08 Röd Thuledalen 7-manna
2019-09-08 10:00 Sundsvalls FF P08 2 - Matfors IF Matfors IF P08 blå Thuledalen 7-manna
2019-09-08 11:10 IFK Timrå P08 Vit - GIF Sundsvall P08 vit Thuledalen 7-manna
2019-09-08 11:10 Alnö IF P08 1 - Matfors IF Matfors IF P08 vit Thuledalen 7-manna
2019-09-14 10:00 IFK Timrå P08 Vit - Alnö IF P08 1 NCC-Hallen
2019-09-14 11:20 GIF Sundsvall P08 vit - Sundsvalls FF P08 2 NCC-Hallen
2019-09-14 12:40 Matfors IF Matfors IF P08 blå - Söråkers FF 07/08 NCC-Hallen
2019-09-14 14:00 Selånger FK P08 Röd - Matfors IF Matfors IF P08 vit NCC-Hallen
2019-09-21 10:00 Söråkers FF 07/08 - GIF Sundsvall P08 vit Thuledalen 7-manna
2019-09-21 10:00 Sundsvalls FF P08 2 - IFK Timrå P08 Vit Thuledalen 7-manna
2019-09-21 11:10 Alnö IF P08 1 - Selånger FK P08 Röd Thuledalen 7-manna
2019-09-21 11:10 Matfors IF Matfors IF P08 vit - Matfors IF Matfors IF P08 blå Thuledalen 7-manna
2019-09-28 10:00 Sundsvalls FF P08 2 - Alnö IF P08 1 Äppellunda IP
2019-09-28 11:15 Matfors IF Matfors IF P08 blå - Selånger FK P08 Röd Äppellunda IP
2019-09-28 12:30 IFK Timrå P08 Vit - Söråkers FF 07/08 Äppellunda IP
2019-09-28 13:45 GIF Sundsvall P08 vit - Matfors IF Matfors IF P08 vit Äppellunda IP