Spelprogram - Div 6 D Pojkar Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF P08 3 Louella Näslund 0703702643 Röd/Röd/Röd
IFK Timrå P08 Blå Mattias Andersson 0722322059 Vit/blåa/Vit
Kovlands IF /Indals IF P08 Lars-Håkan Pettersson 060526064 0702433274 mörkblå/vit/mörkblå/mörkblå
Sidsjö-Böle IF P08 grön Linda Samuelsson 0702259140 Grönsvart, Svart, Svart
Sidsjö-Böle IF P08 svart Linda Samuelsson 0702259140 Grönsvart, Svart, Svart
Stöde IF Stöde IF Mikael Hammarberg 0707171737 röd/röd/röda
Sundsvalls FF P09 Emina Kurtovic Blå/Blå/blå
Svartviks IF 08/09 Katarina Brolin 0702222415 röd/vita/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 09:00 Sidsjö-Böle IF P08 grön - Sidsjö-Böle IF P08 svart Sidsjövallen
2019-08-17 10:15 Alnö IF P08 3 - Sundsvalls FF P09 Sidsjövallen
2019-08-17 11:30 Kovlands IF /Indals IF P08 - Svartviks IF 08/09 Sidsjövallen
2019-08-17 12:45 IFK Timrå P08 Blå - Stöde IF Stöde IF Sidsjövallen
2019-08-24 10:00 Stöde IF Stöde IF - Alnö IF P08 3 Stöde IP skola 7-manna
2019-08-24 11:20 Sundsvalls FF P09 - Kovlands IF /Indals IF P08 Stöde IP skola 7-manna
2019-08-24 12:40 Svartviks IF 08/09 - Sidsjö-Böle IF P08 grön Stöde IP skola 7-manna
2019-08-24 14:00 Sidsjö-Böle IF P08 svart - IFK Timrå P08 Blå Stöde IP skola 7-manna
2019-08-31 10:30 Kovlands IF /Indals IF P08 - Stöde IF Stöde IF Stöde IP
2019-08-31 14:15 Alnö IF P08 3 - Sidsjö-Böle IF P08 svart Äppellunda IP
2019-08-31 15:30 IFK Timrå P08 Blå - Sidsjö-Böle IF P08 grön Äppellunda IP
2019-08-31 16:45 Sundsvalls FF P09 - Svartviks IF 08/09 Äppellunda IP
September
2019-09-08 09:00 Stöde IF Stöde IF - Sundsvalls FF P09 Svartviks IP
2019-09-08 10:30 Sidsjö-Böle IF P08 grön - Alnö IF P08 3 Svartviks IP
2019-09-08 12:00 Sidsjö-Böle IF P08 svart - Kovlands IF /Indals IF P08 Svartviks IP
2019-09-08 13:30 Svartviks IF 08/09 - IFK Timrå P08 Blå Svartviks IP
2019-09-14 12:00 Kovlands IF /Indals IF P08 - Sidsjö-Böle IF P08 grön Surån
2019-09-14 13:15 Alnö IF P08 3 - IFK Timrå P08 Blå Surån
2019-09-14 14:30 Stöde IF Stöde IF - Svartviks IF 08/09 Surån
2019-09-14 15:45 Sundsvalls FF P09 - Sidsjö-Böle IF P08 svart Surån
2019-09-21 09:00 Sidsjö-Böle IF P08 grön - Sundsvalls FF P09 Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-21 10:15 Sidsjö-Böle IF P08 svart - Stöde IF Stöde IF Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-21 11:30 Svartviks IF 08/09 - Alnö IF P08 3 Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-21 12:45 IFK Timrå P08 Blå - Kovlands IF /Indals IF P08 Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-28 10:00 Stöde IF Stöde IF - Sidsjö-Böle IF P08 grön NCC-Hallen
2019-09-28 11:15 Sundsvalls FF P09 - IFK Timrå P08 Blå NCC-Hallen
2019-09-28 12:30 Kovlands IF /Indals IF P08 - Alnö IF P08 3 NCC-Hallen
2019-09-28 13:45 Sidsjö-Böle IF P08 svart - Svartviks IF 08/09 NCC-Hallen